Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, CCG işbirliğiyle şirketlerin en önemli varlıklarından biri olan “kurumsal itibar” kavramını, zengin paneller ve değerli konuşmalarla detaylıca incelemek üzere 3 Aralık 2019 tarihinde Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi’ni düzenlemektedir.

İtibar Yönetimi kavramının geçmişten bugüne değişiminin ve geleceğinin konuşulacağı Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi; itibar yönetimi kavramını, kamu ilişkileri ve düzenlemeler, sosyal medya ve geleneksel itibar, paydaşlarla ilişkiler, tüketici ve müşteri beklentileri gibi alt başlıklarla incelemek amacıyla alanında yetkin konuşmacıları bir araya getirecektir.
Seçkin konuşmacı ve katılımcılarla renklenecek Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi; 3 Aralık 2019 tarihinde, Boğaziçi Üniversitesi’nde tarihi saatli bina Albert Long Hall’de gerçekleştirilecektir.
Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, keyifli programı ve değerli konuşmacı kadrosu ile, katılımcıların ufkunu açmayı, farklı sektörlerden profesyonellerde itibar yönetimi kavramı hakkında farkındalık yaratmayı ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle katılımcıları buluşturmayı amaçlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.itibariyonetenler.com

ÖNCEKİ ZİRVELER

Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi 2021
Aralık 16, 2021
Boğaziçi Üniversitesi ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü tarafından bu sene altıncısı düzenlenen Kurumsal İletişim ve İtibar Zirvesi’nde yeşil ve dijital dönüşümün iş dünyası üzerindeki etkileri ele alındı.
Küresel Sürdürülebilirlik Zirvesi, 4 Mayıs 2020
Mayıs 4, 2020
Boğaziçi Üniversitesi Sürdürülebilirlik Zirvesi, Türkiye’nin doğaya ve yeşile en çok değer veren kurumlarından biri olan ve rüzgar paneli uygulamasıyla kendi […]
İtibarı yönetenler “Kurumsal İletişim ve İtibar Zirvesi”nde buluştu.
Aralık 9, 2019
İtibarı yönetenler “Kurumsal İletişim ve İtibar Zirvesi”nde buluştu. Kurumsal iletişim ve insan kaynakları profesyonelleri başta olmak üzere her sektörden katılımcıya […]
Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi
Aralık 3, 2019
Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, 3 Aralık 2019 Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, şirketlerin en önemli […]