Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, 3 Aralık 2019

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, şirketlerin en önemli soyut varlıklarından olan “kurumsal itibar” kavramını her açıdan ele almak, itibar liderlerinin başarı hikayelerini dinlemek, itibar yönetimindeki son trendleri paylaşmak ve tartışmak amacıyla farklı sektörlerden profesyonelleri bir araya getirdi.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü Başkanı Atilla Demir Yerlikaya’nın açılış konuşmaları ile başlayan, sermaye piyasalarının duayen ismi CCG Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın kapanış konuşmasıyla sona eren zirve, 3 Aralık 2019’da Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenlendi.

Zirvenin davetli konuşmacısı, Bush ve Obama gibi cumhuriyetçi ve demokrat iki farklı partiden ABD başkanına danışmanlık yapan ender isimlerden biri olmanın yanı sıra bir dönem senatörlük de yapmış olan, George Washington University Graduate School of Political Management Direktörü Mark Kennedy oldu.

Zirve, sektörlerle kamu otoriteleri arasındaki iletişim süreci ve ilgili sosyal paydaşların bu sürece entegrasyonunu sağlama, sosyal medya ve geleneksel itibar, tüketici ve müşteri beklentileri başlıklarını masaya yatıran lider markaların kurumsal iletişim direktörlerini ağırladı.

Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, özellikle Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları gibi kurum kültürü ve imajını şekillendiren departmanlardan profesyonellerin yanı sıra, her sektörden katılımcıya ‘’kurumsal itibar yönetimi’’ konusunda değerli bir bakış açısı kazandırdı.

Program ile ilgili detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.